Rocs Kids 4-7 Yaş Balon Sakızı Tadında 35 ml Diş Macunu (ROCS5)

Marka : R.O.C.S
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺38,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,00(KDV Dahil)

Rocs Kids 4-7 Yaş Balon Sakızı Tadında 35 ml Diş Macunu

Rocs Kids 4-7 Yaş Balon Sakızı Tadında 35 ml Diş Macunu

Özellikleri:

Uzman diş hekimleri önderliğinde geliştirilen 4-7 yaş arası çocuklar için etkili bir diş macunudur. Balonlu sakızın cazip tadı ile çocukları düzenli olarak diş fırçalama için motive eder.
Düşük aşındırıcı formülü diş dokularına zarar vermez.( RDA=45) Diş fırçalama işlemi sırasında; bezelye büyüklüğünde diş macunu kullanılması tavsiye edilir. Okul çağındaki çocuklar, yetişkinlerin gözetimi altında dişlerini fırçalamalıdır.
Sodyum lauril sülfat içermez. 
2 yıl süren klinik testler, R.O.C.S. çocuk diş macununun yüksek etkisini kanıtlamıştır.

Aktif Bileşenler:

500 ppm aminflorid ve yüksek konsantrasyonlu ksilitol kombinasyonu olan AMIFLUOR® içerir. Bu sayede dişlerin aside daha dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca diş eti problemlerine ve çürüklere yol açan bakterilere karşı güvenilir koruma sağlar. Ağıziçi asitidesini normalleştirmeye yardımcı olur.

Etkin Mekanızması:

Amin florür yüksek etkili florür kaynağıdır ve dişlerin yüzeyinde koruyucu tabakanın hızlı bir şekilde (20 saniye içinde) oluşmasını sağlar. Diş minesinin kalsiyum ve fosfor kaybetmesini önler ve yoğun mineral içeriği sayesinde besleyerek güçlenmesine yardımcı olur. Bu noktada diş macununun hızlı bir şekilde koruyucu bir tabaka oluşturabilme özelliği çok önemlidir çünkü çoğu çocuk uzun süre diş fırçalamaya devam etmez. 

İçindekiler:

Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Flavor, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzylalcohol.