Rocs Junior 6-12 Yaş Çikolata- Karamel Diş Macunu 60 ml (ROCS2)

Marka : R.O.C.S
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺51,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺40,00(KDV Dahil)

Rocs Junior 6-12 Yaş Çikolata- Karamel Diş Macunu 60 ml

Rocs Junior 6-12 Yaş Çikolata- Karamel Diş Macunu 60 ml

 

Özellikleri:

6-12 yaş arası çocuklar için bitkisel içerikli bir diş macunudur. Daimi dişleri çıkartmakta olan çocuklar için geliştirilmiştir.
Hem süt dişleri hem de kalıcı dişler için koruma sağlar.
SLS (Sodyum Lauril Sulfat) ve florür içermez.

Aktif Bileşenler:

Kavak ağacı ekstratı ve huş ağacından elde edilen ksilitol daimi dişlerin çıktığı dönemde dişetlerini korumaya yardımcı olur. Mineral Kompleks (Kalsiyum, mahnezyum, fosfor) diş minesini besler, güçlenmesine, daha sağlıklı ve beyaz görünmesine yardımcı olur.

Etki Mekanızması

KAVAK AĞACI EKSTRATI (Pópulus trémulа), bioaktif bileşenler ile zengindir ve diş etini korumaya yardımcıdır. 
CALCIUM GLYCEROPHOSPHATE, MAGNESIUM CHLORIDE
Diş minesinin yapı taşı olan kalsiyum, magnezyum ve fosfat minerallerinin kaynağıdır. Diş minesini besler ve mineraller ile doygunlaştırarak dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.
KSİLİTOL %12
Çürüklere yol açan bakterilere karşı koruma sağlar. Ağız içi asiditesini düşürerek çürük riskini azaltır, diş minesinin kalsiyum emilimini artırmaya yardımcı olur.

İçindekiler:

Aqua, Glycerin, Silica, Xylitol (12%), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Populus Tremuloides Bark Extract, Xanthan Gum, Calcium Glycerophosphate, Aroma, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, O-cymen-5-ol, Potassium Hydroxide.