INCIA Doğal Yer Temizleyici 700 ml
INCIA Doğal Yer Temizleyici 700 ml

INCIA Doğal Yer Temizleyici 700 ml (INC12)

Marka : INCIA
Fiyat : ₺29,50(KDV Dahil)

Doğal Yer Temizleyici

INCIA Doğal Yer Temizleyici 700 ml

 

Ahşap, parke, laminant, seramik, fayans gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlar
INCIA Doğal Yer Temizleyici'nin içeriğindeki boraks minerali doğanın güçlü dezenfektanlarındandır. Boraks su, oksijen, sodyum ve bor minerallerinden oluşan güçlü alkali özellikte doğal bir mineraldir. Bununla birlikte greyfurt ve portakal kabuklarında bulunan d-limonen ve kirleri çıkartma özelliği ile bilinen sirke bu formülde bir araya getirilmiştir.

INCIA Doğal Yer Temizleyici'nin doğal yağlardan oluşan yumuşak yapısı sayesinde ahşap, fayans, laminant gibi tüm yüzeyleri hassas ve hijyenik bir şekilde temizler.

Sizi ve sevdiklerinizi korur
Tamamen doğal bitkisel yağlardan, doğada bulunan boraks mineralinden ve sirkeden oluşan formülü ile tüm yerlerde ihtiyacınız olan hijyeni sağlamayı başardık. Cildinizin doğasına ya da soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek hiçbir katkı maddasi içeren kir sökücü kullanmadık.

Cildinizin florası ile uyumludur
Temizleyicilerde raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Ve bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalıyor ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirebiliyor.

INCIA Doğal Yer Temizleyici’mizin cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur
INCIA Doğal Yer Temizleyici, hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

Kullanım Şekli
INCIA Doğal Yer Temizleyici ahşap, parke, laminant, seramik, fayans gibi tüm yüzeylerde etkilidir.
Islak paspaslama için Yaklaşık 4 lt suya 1-2 kap temizleyici eklenmesi önerilir.
Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.