Pembelma geniş ürün yelpazesiyle sizlere dünyaca ünlü markaları indirimli sunmaktadır.

Makyaj ve Renkli kozmetikten, Cilt bakım ürünlerine, Saç bakımından, Duş ve Banyo Ürünlerine, Ağız ve Diş Sağlığından, Hijyen ürünlerine, Kişisel temizlik ürünlerinden, Günlük ihtiyaç ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Pembelma ile tüm ihtiyaçlarınız bu adreste!

 

Misyonumuz

 

• Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

• İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

• Yeni hedefimiz internetin bir numaralı Kozmetik ürünleri sağlayıcısı olmak.

 

Vizyonumuz

 

• Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,

 

Vazgeçilmez Değerlerimiz

 

• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

• Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Sizin Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir.

• İyi ahlaklı bir e-ticaret sitesiyiz. 

• Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanliği onaylı ürünlerdir.Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde satılamaz. Satılan tüm ürünler uzmanlar tarafından onaylanarak uygun görüldüğü takdirde site içeriğine dahil edilmektedir.

 

Güvenliğiniz için

 

 

   Web sitemiz üzerinden yapılan tüm kredi kartı işlemleri güvenliğiniz açısından 256 bit SSL güvenlik alanı içinde yapılmaktadır ve kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Günümüz bilgisayar teknolojisi ile 128 bitlik bir şifrenin kırılması onlarca yıl alabilmektedir. Sitemizde yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizin 3.Şahısların eline geçme ihtimali günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartınızı herhangi bir kişiye vermenizden daha azdır. Öyle ki herhangi bir pembelma.com yetkilisi kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle görememektedir. Kredi kartı numarası girişi yaptığınız ekran sadece siz ve banka arasında görüntülenebilmektedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bizlerinde bilgilere ulaşabilmesi mümkün değildir. Sistemlerimiz sizin güvenliğinizi korumak amacı ile profesyonel ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup en son sürümlere göre güncellenmektedir. Güvenli, kaliteli ve hesaplı alışveriş için doğru yerdesiniz.