Bigjoy Vitamins Kidobiotic Kids Probiotic 60 Çiğneme Tablet (BIG39)

Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺80,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺56,63(KDV Dahil)

Çocuklar Için Formüle Edilmiş 4 Milyar Probiyotik, Multivitamin Ve Enzim Içeren Çilek Tadında Çiğneme Tableti
 

Bigjoy Vitamins Kidobiotic Kids Probiotic 60 Çiğneme Tablet

Altı farklı B vitamini kompleksi bellek gelişimini destekler ve çocukların günlük enerji ihtiyacını karşılar. D vitamini, kalsiyum emilimi, raşitizmden korunma, kemik ve diş gelişimi için gereklidir. Dört farklı probiyotik bağışıklığı destekler ve büyüme çağında sağlıklı mikrobiota gelişimine yardımcı olur. C vitamini yoğun eğitim temposu içinde vücud direncini arttırır. Laktoz intoleransı olanlar için laktaz enzimi ile kolay sindirime yardımcı olur. Çiğneme tableti ile kolay kullanım sağlar. Çocukların seveceği çilek aroması ile tadlandırılmıştır. Şeker tadını vermek için bitkisel tad maddeleri olan stevia ve xylitol kullanılmıştır. Stevia, şeker otu bitkisinden elde edilir ve işlenmiş şekerden çok daha fazla tatlı hissi verirken insülin seviyelerinde herhangi bir etkiye neden olmaz. Diğer tad verici madde xylitol, huş ağacı kabuğundan elde edilmektedir.
Kimler Kullanmalı: 4-10 yaş arası çocukların günlük ihtiyacını karşılayacak probiyotik ve vitaminler içerir. Büyüme çağında olan çocukların vitamin ihtiyacını desteklerken sağlıklı barsak mikrobiotalarının oluşumuna yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır.
Kullanım Önerisi: 4-10 yaş arası çocukların günde 1 veya 2 çiğneme tabletini yemeklerden sonra tüketmeleri tavsiye edilir.